Bezdíčkova 593, 530 03 Pardubice, tel. 739 496 195, e-mail: AndelskaZahrada@centrum.cz
Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Z Andělské zahrady reg.číslo: 1004/05

Novinky


20.2.2018

Naše mladá canisterapeutka Goldienka pravidelně  těší babičky a dědečky. Její velká empatie a  submisivita k nemocným seniorům mile překvapuje znovu a znovu. Jako mávnutím kouzelného proutku se při vstupu do DS mění na nejklidnější a nejposlušnější zlatíčko.


 

 

12.2.2018

K třem hlídaným zlaťáčkům jsme ještě  poskytli dočasný azyl  dvěma domácím morčátkům s modrou krvíMrkající.   Naše Goldienka raděj sbalila batůžek a přesunula se za Dorotkou na druhý konec Pardubic.  Carrynka zůstává s návštěvníky doma a dohlíží na pořádek ve smečceMrkající.


 

 

 

10.2.2018

Smečka se nám rozrostla o další dva zlaťáčky.  Týdenní prázdniny budou u nás trávit Tobi a Glen. S našimi holkami jsou staří známí  a s Cayuškou se seznámili a  skamarádili v klidu a rychle.  Jen procházky musíme rozdělit  na etapy, pět psů naráz už vodit nejdeMrkající.

 


 

7.2.2018

Začíná období hlídání našich odchovanců. Prní prázdninový turnus zahájila Cayuška, sestra naší Carrynky.  Je moc hodná a rychle si u nás zvykla.


 

 

4.2.2018

Skvělá zpráva přišla z Brna. Huck má negativní výsledky RTG kyčlí a loktů. Gratulujeme!

 


 

 

25.1.2018

V týdnu Goldienka dělala velikou  radost seniorům ve dvou zařízeních při canisterapii. Goldienka si jako canisterapeutický pes vede skvěle!


 

21.1.2018

Parádní sněhový  víkend v Orlických horáchUsmívající se.  Od pátku do neděle  se naše psí holky s Dorotkou na výletech   proháněly po zasněžených loukách, pláních a lesích bez jediného  živáčka. Nádhera!!!


 

 

14.1.2018

Dnešní rodinný výlet se zlaťačkami do údolí Chrudimky - Strádovské peklo - se náramně vydařil.


 

 

5.1.2018

Smutná zpráva nám přišla.Dozvěděli jsme se, že začátkem prosince zemřela Beckeynka  z našeho vrhu B. Je nám to líto.


 

 1.1.2018

Už tradiční novoroční výlet se zlaťáčky Tobíkem, Gleníkem, Dorotkou a naší Goldie a Carry se  dnes uskutečnil v údolí řeky Doubravy u přehrady Pařížov.


 

30.12.2017

Na vánoční setkání přijeli zlatíčka vrhu H - Happy, Hessie a Harry se svými páníčky.   Společná procházka i posezení byly moc příjemné.


 

28.12.2017

Na vánoční návštěvu přijela sestra naší Carrynky Cayinka s paničkou a Tomáškem. Hezký den jsme si užili.


 

 

20.12.2017

V předvánočním týdnu s Goldienkou navštěvujeme seniory v DS, užíváme se smečkou pro Pardubice vzácný čerstvě napadlý sníh.  Do naší  psí party přibyl přes vánoce babiččin senior jezevčík Broček.

 


 

6.12.2017

Goldienka měla dnes  canisterapeutickou premiéru v DS v Přelouči, kam chodívala její babička Enžinka. Goldienka si vedla skvěle ke spokojenosti klientů. Máme z ní radostLíbající


 

 

26.11.2017

Máme milou návštěvu - Happy z Jeseníku s páníčky, Holly z Kopřivnice s páníčky a malým Marečkem . Společná procházka i s  jejich bráškou Harrym z Chrudimi. Carrynka  zkontrolovala své téměř  dvouleté odchovance, prý dobrý. Děkujeme, prima den Usmívající se

 


 

16.11.2017

Goldienka měla službu v DS Seč jako canisterapeut k velkému nadšení klientů.


 

 

5.11.2017

Dnes je tomu 12 let, co se u nás  narodily první štěňátka zlatých retrívrů. Enžinky vrh "A".  Archienku a Aurisku, přejeme hodně zdraví a radosti!


 

30.10.2017

Tento týden máme tříčlennou smečku - podzimní prázdniny u nás tráví DorotkaUsmívající se.


 

 

22.10.2017

Se zlatou smečkou jsme se vydaly na Den otevřených konzerv na Seči.  Ochutnávku psích dobrot jsme spojily s krásnou podzimní procházkou v okolí Sečské přehrady. 


 

 

19.10.2017

Dnes Goldienka rozdávala radost klientům  v DS Seč jako canisterapeutka.  Velmi zdatně si vedla při polohování, je zlatíčkoUsmívající se.


 

 

18.10.2017

 Naše Goldienka se stala oficiálně chovnou fenouUsmívající seUsmívající seUsmívající se


 

 

7.10.2017

III. sraz retrívrů Z Andělské zahrady se vydařil.  Zlaťáčci a jejich páníčci si vyzkoušeli soutěže a hry, opekly se buřty, popovídalo, pejsi si pohráli, počasí také přálo, pohodová, přátelská atmosféra. 

Největší radost je vidět spokojené  zlaťáčky, které jste odchovali.  

Děkujeme, že jste přijeli a těšíme se, že příště  to vyjde i těm, kteří dnes přijet nemohli.

Zvláštní poděkování Káti a jejímu týmu za skvěle připravené hry, rodině za pomoc při organizaci, kamarádům a známým za rozšíření pohoštění, dárky a  fotodokumentaci,   paní Horkelové za profesionální  fotky  a panu Štěpánkovi za pronájem cvičáku. 

Krásný den to bylUsmívající se

 


 

2.10.2017

V sobotu 7.10.2017 pořádáme  sraz zlaťáčků z Andělské zahradyUsmívající se. Těšíme se na naše čtyřnohé odchovance i jejich páníčky!


 

 

2.10.2017

Prodloužený víkend jsme si pořádně užily na chalupě v Orlických horách, počasí přálo výletům  a hřálo nás i vědomí, že Goldík i Happy mají složené zkoušky OVVR. Krásné dny to byly.


 

 

1.10.2017

Happyenka z Andělské zahrady dnes složila  úspěšně zkoušku OVVR!!!   Máme velkou radostUsmívající se!  Do Jeseníku posíláme mega gratulaci !!!


 

 

 

29.9.2017

Carrynka dnes  slaví deváté narozeniny. A také její sourozenci vrhu C  Cayinka, Candynka, Clairenka, Čipeček, Charlienek a Luisík. Přejeme zdraví a krásný psí životUsmívající se.28.9.2017

Goldienka má OVVRUsmívající se. Díky Káti na plný počet bodů. Máme obrovskou radostUsmívající se


 

 

 

20.9.2017

5. narozeniny dnes slaví zlaťáčci vrhu F od Candynky z Kladna.  

Fabiennko, Felisko, Finuško, Monty (Faun), Tobíku (Fenix) a Framíku přejeme všechno nejlepší, zdravíčko a krásný psí životUsmívající se


 

 

 

16.9.2017

Bady s páníčkem a Kristinkou nás pozvali na super výlet do Jiráskových skal v Adršpachu. Tajnými cestičkami nás a Carrynku, Goldienku, Dorotku provedli hlubokými lesy, skalami s krásnou přírodou a obřím  množstvím hub. Zlatá smečka i my jsme si to užili.  DěkujemeUsmívající se


 

 

13.9.2017

Je tomu půl roku, co nám umřela Enžinka. V neděli 17.9. by oslavila 15. narozeninyPlačící


 

 

8.9.2017

Dovolená s Carrynkou a Goldienkou na chalupě v Českém ráji se vydařila. Každý den výlety a návštěvy dvouhohých i čtyřnohých kamarádů. Dovolenkový relax jak má být.


 

 

29.8.2017

Goldienka měla canisterapeutickou premiéru v Domově seniorů na Seči. A vedla si skvěle! Babičky a dědečkové se do ní hned zamilovaliMrkající.


 

 

28.8.2017

Z Prahy se za námi přijela podívat  Cayinka - Carrynky sestra a Goldienky teta. Její paničce a Tomáškovi děkujeme za návštěvu, moc prima denUsmívající se


 

 

25.8.2017

Úplně skvělá zpráva z Jeseníků - výsledky posouzení kloubů Happyenky - klouby i kyčle nulové  0/0, A/AUsmívající se . Máme  radost a gratulujeme!!


 

 

20.8.2017

Dovolená v Jeseníkách se  náramně vydařila.

Domácí Happy provedla  mámu Carry a starší sestry Goldie a Dorotku krásným jesenickým krajem.

Velké poděkování páníčkům Happyenky !!!Usmívající se


 

 

9.8.2017

Báďa si u nás prodlužuje prázdniny. S maminkou Carrynkou mají každodenní wellness v pardubických vodních tocích.

 A Goldienka stanuje s Dorotkou v Orlických horách,  aktuálně mají v nohách  23 km tůru na Kralických SněžníkMrkající


 

 

30.7.2017

Týdenní  prázdniny u nás tráví Bady z Trutnova, Carrynky prvorozený psí kluk.  A s Báďou a Carry jsme se podívali na Happyenku, která tráví dovolenou u Kuksu. Prima výlet!  Děkujeme!

Goldíček je  pro změnu  na prázdninách u Dorotky a její paničky  a  absolvovala jako doprovodný psík  seminář péče o pohybový aparát psůUsmívající se 

 


 

 

22.7.2017

Dnes naše Goldienka složila  canisterapeutické zkoušky v nejvyšší kategorii - všestranné zkoušky a hned napoprvé!Usmívající se

Máme velkou radost!

Goldienka půjde v canisterapeutických šlépějích své babičky Enžinky. 

 


 

 21.7.2017

Goldienka má 3. narozeniny, my máme přání jediný, štěstí a zdravíUsmívající se.

 

A nejen naše  Goldie, ale i Gessie (Selma), Ginny (Angie), Gracce (Maggie), Glen, Garp a Gustav (Gucci). Celému vrhu "G" od naší Carrynky přejeme krásný psí život a hodně zdravíUsmívající se


 

 

19.7.2017

Dovolená v Orlických horách a Českém ráji se vydařila.

Výletnice, houbařky, horolezkyně, průzkumnice, plavkyně a ochutnávačky  Carrynka, Goldienka a Dorotka vypadaly náramně spokojeně. 


 

 

9.7.2017

Hessienka z Andělské zahrady  dnes úspěšně složila v 1,5 roce zkoušku OVVR!!   Posíláme obrovskou gratulaci!!!!!Usmívající se

 

Měli jsme milou návštěvu. Do rodného hnízda se přijely podívat Happy a Holly s páníčky. Psí holky rostou do krásy a jsou moc šikovné a poslušné. Naše háravky a Dorotka svým příbuzným holkám z Jeseníku a Kopřivnice  ukázaly, kam  chodíme na procházky. Bylo to prima.


 

 

 7.6.2017

Skvělá zpráva přišla z Čelákovic - výsledky posouzení kloubů Hessienky . Kyčle i lokty nulové -  0/0, A/A.  Máme radost a gratulujemeUsmívající se


 

 

6.6.2017

Víkend patřil  střeleckému pikniku a  výletu se psí smečkou. Obojí se  náramně vydařilo.  Krásný  výšlap v okolí Rýchor v Krkonoších spojený s narozeninovou párty Badyho (prvorozený naší Carrynky)Usmívající se.


 

 

29.5.2017

Dorotka je u nás na prázdninách. Máme na týden doma zase tři fenečky.


 

18.5.2017

Po roce jsme v rámci narozeninové gratulace navštívily šestiletou Daisynku , fenečku z prvního vrhu naší Carrynky. Daisy je veselá, temperamentní, poslušná a milá psí holka. 


 

 

15.5.2017

Dorotko, Daisynko, Nelinko a Bady, k dnešním narozeninám přejeme zdraví, štěstí a krásný psí život Usmívající se.

Je to už 6 let, co jste jste se narodili naší Carrynce.


 

 

14.5.2017

Na pár dnů hlídáme Happyenku. Rychle si zvykla na první pobyt bez páníčků a  především s naší Goldienkou si nepřetržitě hrajíUsmívající se


 

13.5.2017

Hollyenka dnes složila na výbornou zkoušky ZOP a má první zápis do PPUsmívající se. Moc šikulce gratulujeme!!!


 

9.5.2017

Druhý květnový prodloužený víkend se naše holky výlety rozdělily. Carrynka na Šumavu a Goldienka do Orlických hor.

 

Carrynka s námi navštívila na chalupě na Šumavě  svojí sestru Candynku a neteře Finušku a Fabienku. Cestou jsme pozdravili ve Strakonicích Carrynky ročního synka Maxíka (Hugo). Moc všem  děkujeme!  Byl to vydařený, krásný víkend. Zlaťáčkům se daříUsmívající se

Goldienka si užila pobyt a výlety  s Dorotkou na chalupě v Orlických horách. Velké díky za péči o ní!


 

 

2.5.2017

Hollyenka složila úspěšně zkoušky základní poslušnosti. Gratulujeme!


 

1.5.217

Prodloužený víkend patřil poloskautskému pobytu na výcviku retrívru v Jižních Čechách u Strmilova.

Přínosný výcvik jsme si zpestřily výlety do Telče a Řásné. Goldienka se krásně  rozplavala příkladem Dorotky pro aport na hlubokou vodu. 


 

17.4.2017

Velikonoční svátky  jsme trávili v zasněžených Krkonoších  parádními celodenními tripy v okolí Liščí hory.  Carrynka, Goldienka i Dorotka si vysokohorskou turistiku náramně užívaly v doprovodu početné lidské party.  Vydařený pobytUsmívající se.


 

24.3.2017

 

Zvykáme si na život bez Enžinky a je nám pořád hodně smutno. 

Enži byla náš první zlaťák, po všech stránkách dokonalý retrívr s velkým srdcem, citem a  inteligencí. 

Zakladatelka rodu zlatáčků Z Andělské zahrady, odchovala tři vrhy štěňátek.  Její geny nese v sobě  19. potomků  a   32. psích vnoučátek.

Pravidelně pracovala 8. let jako canisterapeutický pes v seniorských zařízeních a dělala nesčetně lidem život krásnější. 

Odešla ve věku 14,5 let.  Statečně rok odolávala těžké nemoci.  Když boj vzdala, nenechali jsme ji trápit a usnula v rodinném kruhu. 

Doma nám Enžinka  žije dál v její dceři Carrynce a vnučce Goldience.

Děkujeme všem za projevenou soustrast.


 

16.3.2017

 Zlaťáci vrhu B slaví dnes 10.narozeniny. Buttynko, Beruško, Bessinko,  Beckeynko, Barnýsku, Benýsku gratulujeme.


 

13.3.2017

Naše Enžinka umřela.


 

 

3.3.2017

Máme na čtyřdenních prázdninách Tobíka a Gleníka. Jsou hodní a vůbec po páníčcích nesmutníUsmívající se.


 

26.2.2017

Na dnešní narozeninový sraz ročních zlaťáčků vrhu "H"  přijelo  šest oslavenců s rodinami -

Happy, Hellie, Holly, Honey, Harry, HuckUsmívající se

Všem  moc moc děkujeme za návštěvu, bylo to prima setkání!!!   Krása, vidět spokojené a krásné zlaťáčky po našich psích holkách. 

Nemohli se zúčastnit jenom Hessienka a Maxík, ale poslali narozeninové fotky.


 

 

25.2.2017

Před rokem se naší Carrynce narodilo osm štěňátek.  VRH H slaví své první narozeninyUsmívající se.

Happy, Hellie, Hessie, Holly, Honey, Harry, Hucku, Maxi (Hugo) přejeme zdraví a spokojený psí život plný her, procházek, výletů a ať jste pořád se svými páníčkyUsmívající se.


 

13.2.2017

Dorotka zahájila  pobytem u nás  zimní období, kdy máme naše odchovance na prázdninách. Páníčci si jezdí na horyMrkající

Dori je zlatíčko nejposlušnější a s naší  dámskou  smečkou si rozumí.  V dalších týdnech se těšíme se  na Tobiho, Glena a Čipa a Báďu.


 

22.1.2017

Měli jsme milou návštěvu z Jeseníku - Happyenku s páníčkyUsmívající se.  Společná procházka i s jejím bráškou  Harrym, Dorotkou a našema  třema psíma holkama se vyvedla. Všem zúčastněným moc děkujeme!

Nádherné sluníčkové mrazivé počasí se sněhovou peřinou vydrželo i v neděli na  prima kombinovaný běžkařskopejskařký výlet do Nasavrk. 


 

15.1.2017

Se psí smečkou jsme se vydali do Hradeckých lesů na výšlap ,  padal  krásně sníh a psí holky si další sněhové nadílky užily. 


 

 

6.1.2017

Sníh, mráz, krásná zima přišly do Pardubic. K velkému nadšení naší psí smečkyUsmívající se.  


 

 

30.12.2016

Na vánoční procházku přijeli naše desetiměsíční štěňátka vrhu H - Maxík ze Strakonic (Hugo), Hessienka z Čelákovic a Harry z Chrudimi. Výšlap se vydařil, počasí přálo a smečka se užila. Děkujeme za návštěvu!

 


 

 

22.12.2016

Přejeme všem našich 34. u nás a 12. u majitelů odchovaným zlaťáčkům a jejich páníčkům krásné, ničím nerušené svátky a vše dobré do roku 2017!

Andělovi + Enžinka + Carrynka + Goldienka


 

 

27.11.2016

Devítiměsíční Happyenka dnes úspěšně složila zkoušky poslušnosti! Gratulujeme Happyence i páníčkůmUsmívající se!


 

 

26.11.2016

Přijely se podívat naše devítiměsíční štěňata  Happy, Holly a Harry s páníčky. Na procházce se mláďátka parádně vylítala, proplavala a prozkoumala i adventní trhy. Jejich máma Carry na ně spokojeně dohlížela.   Pohodové, fajn setkání, moc děkujeme za návštěvuUsmívající se.


 

 

17.11.12016

Svátek a prázdniny strávila naše Goldienka v Orl.horách, kde s Dorotkou podnikaly dobrodružné výpravy v dušičkovém počasí.


 

 

5.11.2016

Vrh A od naší Enžinky slaví 11. narozeninyUsmívající se. Archienkovi a Auriskovi přejeme pevné zdraví, spokojenost  a hodně psího štěstí!!


 

1.11.2016

Máme na prázdninách DorotkuUsmívající se.


 

 

24.10.2016

Osmiměsíční Hessienka složila úspěšně zkoušky poslušnosti!  Gratulujeme vůdkyni Anitce a samozřejmě Hessience. 

Naše Goldienka si užívá s Dorotkou prodlouženého relaxačního víkendu v Orlických horách.


 

 

23.10.2016

Goldienka si byla procvičit discíplíny na OVVR na výcvikovém víkendu v Rokytně. Nejvíce jí ovšem bavilo si hrát s mladší sestřičkou Happyenkou, která si procvičovala  psí dovednosti a poznávala nové psí kámoše. 

 


 

 

8.10.2016

Z Kopřivnice se za námi přijela podívat  do rodného hnízda sedmiměsíční Hollyenka s páníčky.  Pozdravila se s námi, se svojí psí rodinou a ukázaly jsme jí, kam chodíme na procházky.  Hollyenka je krásná, přítulná a moc mila psí holčičkaLíbající Děkujeme za návštěvuUsmívající se!!!

 

 

29.9.2016

Naše Carrynka má narozeninyUsmívající se!   Osmé!   A nejen Carrynka, ale celý Enžinky vrh "C".

Carrynko, Cayinko, Candynko, Clairenko, Čipečku, Charlienku,  Luisíku  a  Bade s Carem tam nahoře, přejeme krásné narozeniny, hodně pomazlení, dobrot, výletů, psích i lidských kamarádů a samozřejmě zdraví.

 


 

 

20.9.2016

Dnes slaví čtvrté narozeniny   zlaťáci Z Andělské zahrady vrhu F.

Finuško, Fabiennko, Felisko, Tobíku (Fram), Framíku, Fauníku  přejeme pevné zdraví a krásný psí životUsmívající se

 


 

 

17.9.2016

Maminka a babička všech zlaťáků Z Andělské zahrady - naše Enžinka -  má narozeniny. ČtrnáctéUsmívající se

Přejeme ji ať jí zdraví slouží jako doposud, ať ji neopouští její obrovská vitalita,  radost ze života a neutuchající apetit. Ať  jsi ještě dlouho s námi, EnžiUsmívající se


 

25.8.2016

Je tomu  půl roku od narození  posledních  štěňátek  Carrynky.

Happy, Hellie, Hessie, Holly, Honey, Harry, Huckleberry a Hugo (Maxi) posíláme velkou gratulaci k půlročním narozeninámUsmívající se!!!!


 

 

22.8.2016

Prodloužený víkend jsme si  se psí smečkou (Dorotka, Goldienka, Carrynka a Enžinka) užily na  chalupě v Orlických horách v nádherném prostředí. Krásné procházky a výlety, které zvládla i Enžinka. Řeka se splavem, kde si holky plavaly. Ovečky, na kterých si holky vyzkoušely práci pasteveckých psů, prostě paráda.  Setkali jsme se tam i   s Happyenkou, která je happy a hodně  šikovná.  Moc se nám líbiloUsmívající se.


 

 

14.8.2016

Goldience a Dorotce jsme dopřáli seznámení s exotickými druhy zvířat v ZOO Dvůr Králové. Goldík s Dori se chovaly vzorně a klidně.  Goldience  občas údivem nad neznámým tvorem  vypadl  málem jazýček a oči , u orangutanů se naučila s respektem  chodit pozpátku, ale nejvíc se jí libily obyčejné kachny...


 

 

9.8.2016

Enžinka, Carrynka, Goldienka a Dorotka s námi strávily prodloužený víkend na chalupě v  Českém ráji.  Krásné výlety a procházky. I Enžinka vesele běhala. A hlavně, Goldienka se rozplavala a přináší aport z hluboké vody!!!


 

 

 31.7.2016

Na dnešní malé setkání štěňátek vrhu H v rodném domě  přijela Happyenka, Hessienka a Harry s páníčkyUsmívající se. Máme radost, že z nich rostou vyrovnaní, vychovaní a krásní  zlaťáčci.  Přivítala je Enžinka, Carrynka a galantní Báďa.  Na společné procházce, kde se přidala Goldienka s Dorotkou,  si vyhráli, prolítali a zaplavali, byl to moc primaUsmívající se. Děkujeme za návštěvu a brzy zase naviděnou!!!!!


 

 

25.7.2016

Na čtrnáctidenní prázdniny  k nám přijel  pětiletý Bady z Trutnova (Don z Andělské zahrady),  Carrynky prvorozený psí kluk.  Báďa je si zlaťál obr, ale učiněné dobračisko! S mámou Carry si vyhrají, hodně ho baví plavání. 

Goldienka je na prázdninách u Dorotky, jezdí na výlety a mají se bájo!   A na Pastvinské přehradě se nám  Goldík rozplavala!

Dnes je tomu  pět měsíců od narození Carrynky štěňátek. Všem "H" gratulujeme!!

 


 

 

21.7.2016

Naše Goldienka má narozeninyUsmívající se ! DruhéUsmívající se.  

A také jejich šest sourozenců:  Angie, Maggie, Selma, Garp, Glen a GucciUsmívající se

Přejeme  zdraví, pohody, hodně psích i lidských kamarádů, hodně procházek a výletů s páníčky, hodně zábavy, hodně psích hraček  a vůbec vše nej nej nej !!!!!!!


 

 

 

17.7.2016

O víkendu jsme uspořádali naší Goldience a jejímu bráškovi Gleníkovi psí narozeninovou párty s procházkou k příležitosti jejich blížících se druhých narozenin. Dorty sluply během vteřinyMrkající  a oslava se vyvedla!


 

 

14.7.2016

Přijela se na nás poprvé podívat  Hellienka s páníčky. Prozkoumala svůj rodný dům, nakonec si i s Goldienkou pohrála. Máme z ní radost, roste do krásy a je moc milá.


12.7.2016

5. narozeniny dnes oslavují štěňátka vrhu E od Butterflyenky (dcera naší Enžinky). Gratujujeme všem oslavencům a přejeme krásný psí život!


 

 

10.7.2016

Na týden jsme našim psím holkám ujeli  na dovolenou. Hlídala je Dorotka s její paničkou. A tak dobře, že nás  ani moc nevítalyMrkající.


 

 

25.6.2016

Našim posledním štěňátkům vrhu H jsou už čtyři měsíce! Happyenko, Hellienko, Hessienko, Hollyenko, Honeyenko, Hucku, Harry a Maxíku (Hugo) mějte se prímověUsmívající se


 

 

13.6.2016

Víkend nám zpestřila návštěva Happyenky s páníčky, výlet na Práčov a výšlap v býv .voj .prostoru se psí smečkou. S Happyenskou jsme absolvovaly procházku k Labi, je to zlatíčko. 


 

 

 

5.6.

O víkendu nás navštívil Harry s páníčky. Se svojí psí rodinou si náramně vyhrál. Je neohrožený veselý pejsek. Zbytek teplého víkendu se naše psí holky chladily v řece a oprášily jsme z mrazáku bažanta na aportování k velké spokojenosti psích holek. Tedy až na Goldienku, pro tu je pernatá fuj, tedy zatím..


 

 

30.5.2016

Krásný  víkend jsme strávili na Šumavě u Candynky, Finušky, Fabinky a jejich páníčků. I počasí přálo pěkným  výletům.   Cestou jsme se zastavili  ve Strakonicích pozdravit  fešáka Maxíka ( tříměsíčního Huga).     Děkujeme za pozvání a pohostinnost!


 

 

26.5.2015

Byli jsme se podívat na Daisynku a pogratulovat jí k 5.narozeninám. Je šikovná, krásná a veselá zlaťačka.


 

 

25.5.2015

Našim  "H" štěňátkům jsou dnes tři měsíce!  Happy, Hellie, Hessie, Holly, Honey, Harry, Hugo (Maxíku), Huckleberrry, přejeme všechno nej nej a pište!!!


 23.5.2016

Tento týden je u nás na májových prázdninách DorotkaUsmívající se.


 

 

 16.5.2016

O víkendu dvě pejskařský  události.  

K naší radosti z  Jeseníku přijela na návštěvu  skoro tříměsíční Happyenka s páníčky.  Happyenka si dokázala nepřetržitě hrát dvě hodiny s naší Goldienkou. Happy je bystrá krásná  nebojsa.

Dorotka  pořádala narozeninovou psí pártySmějící se.  Sešlo se šest zlaťáků s páníčky, neprve pořádná procházka, potom pořádná grilovačka s mnoha mňamkami pro pejsky. Zlatá smečka se dokonale vyřádila. 

Prima víkend!!!


 

 

15.5.2016

Dnes slaví 5. narozeniny Carrynky potomci vrhu D - Dorotka, Daisynka, Nelinka (Deli) a Bady (Don)♥.

Přejeme Vám hodně zdraví, hodně  radovánek, hodně kamarádů, hodně dobrot, hodně procházek. Zkrátka krásný a spokojený psí život!


 

 

8.5.2016

Po štěňátkovském období se zase vše vrací do starých kolejí.  Je čas na výlety a procházky s Enži, Carry a Goldie a na přípravu na zkoušky s naší nejmladší zlaťačkou.


 

6.5.2016

Štěňátka jsou ve svých domovech a mají se dobře. Jejich páníčci  o nich podávají hlášení, za což jim moc děkujemeUsmívající se.

Na svůj rodný dům se přijel podívat Harry, zdálo se, že psí i lidskou smečku poznal a hlavně se sestrou Goldienkou si řádně pohráli. Roste z něj krásný pejsek. 


 

1.5.2016

Sbalili jsme raneček  poslednímu našemu štěňátku Happyence. Odcestovala s majiteli do nového domova  v Jeseníku.  Bude se tam mít   moc dobře, o tom není pochyb.  


 

 

 

29.4.2016

Užíváme si poslední dny prodlouženého pobytu Happyenky u nás. Rozdováděla všechny naše psí  tři holky. Nejvíc řádí s nejmladší Goldienkou. Je šikulka velikáUsmívající se, miláček celé naší rodiny,jak dvouhohé, tak čtyřnohé. 


25.4.2016

Štěňátkům vrh H jsou dnes dva měsíce! Všem osmi zlaťáčkům přejeme samé štěněcí nej nej. Neuvěřitelně rychle to od porodu Carrynky k vypravení do nových domovů uteklo.


 

 

24.4.2016

Story s Happy má happy end!!  

Během pár hodin od zveřejnění, že máme opět volnou fenečku, se začali ozývat zájemci.  Z Jeseníku se přijeli na Happy hned podívat , padli si s Happyenkou  a s námi do oka a o jejích dalších majitelích je rozhodnuto. Jsou moc prima. Věřím, že v dalším novém domově zakotví nastálo.


 

23.4.2016

Měli jsme být dnes navečer už bez štěňátek. Ale není tomu tak. Ze zdravotních důvodů majitelky nám dnes vrátili Happyenku.  Moc nás to mrzí.Happy je v pořádku a čilá. Budeme jí hledat další novou rodinu. Happy je dnes snad u nás jediný živý tvor, který je veselý. 


 

 

23.4.2016

Vyprovodili jsme do nových domovů  poslední dvě štěňátka - psí kluky Huga (Maxík) a Hucka. Budou se mít také náramně! Hugo má domov ve Strakonicích a v Brně začal bydlet Huckleberry. 


 

 

22.4.2016

S novými páníčky  navečer odcestovala Hessienka do Čelákovic.  Bude se mít taky prima!


 

21.4.2016

Štěňátkům je dnes 8. týdnů. Doma máme poslední den poslední tři..


 

19.4.2016

Dnes ráno jsme se rozloučili s HellienkouZamračený Bude bydlet v Dobřejovicích a bude se mí dobře<img title="Usmívající se" src="../tinymce/jscripts/tiny_mce

© 2005-2018 - www.AndelskaZahrada.cz
Úvodní stránka   |   Mapa stránek   |   Přidat k oblíbeným

Programování, webdesign a webhosting Petr Holec