Bezdíčkova 593, 530 03 Pardubice, tel. 739 496 195, e-mail: AndelskaZahrada@centrum.cz
Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Z Andělské zahrady reg.číslo: 1004/05

Nabídka štěňátek


Momentálně nemáme žádná štěňátka.
 
Štěňátka od naší Goldienky plánujeme na léto/podzim 2020.
 
 
 
  
Naše štěňátka odcházejí z domova mezi 7-8. týdnem, zdravá, dobře socializovaná, převedena na kvalitní štěňěcí stravu (barf i granule).Jsou řádně očkována, odčervena a očipována.
Štěňátko je vybaveno k novému majiteli  startovacím  balíčkem (napachovaná deka, hračky, pamlsek, CD s fotkami, brožura s informacemi  jak se starat a vychovávat zlatého retrívra).  Součástí prodeje je smlouva, očkovací průkaz a průkaz původu. Stálý celoživotní  servis pro majitele je samozřejmostí včetně případného hlídání.
 
Od narození poskytujeme štěňátkům mimořádnou péči. Maximální socializaci, stravu nejvyšší kvality, stálý dozor, důraz na hygienu, veterinární péči a především naši pozornost a lásku.  V období, kdy máme štěnátka, nezanedbáváme ani naše dospělé fenky. Samozřejmě, že je mamince štěňátek poskytován  špičkový komfort, aby se mohla v klidu a nejlépe starat o potomky.


Velkou pozornost věnujeme zájemcům o štěňátka. Za osud štěňat neseme zodpovědnost, proto i výběr majitele  je pro nás velice důležitý. Předávání štěňátek novým majitelům jsou snad  ty nejtěžší chvíle každého chovatele.


Naštěstí  téměř všichni majitelé našich štěňat jsou s námi v kontaktu a informují nás o  životě zlatých  retrívrů Z Andělské zahrady. 

 
Na fotky našich, už dospělých,  štěňátek se můžete podívat do fotogalerií, které jsou stále aktuálně doplňovány.


© 2005-2019 - www.AndelskaZahrada.cz
Úvodní stránka   |   Mapa stránek   |   Přidat k oblíbeným

Programování, webdesign a webhosting Petr Holec