MENU
Bezdíčkova 593, 530 03 Pardubice, tel. 739 496 195, email: andelskazahrada@centrum.cz
Chovatelská stanice zlatých retrieverů Z Andělské zahrady
»   Úvodní stránka»   Novinky»   O plemenu»   Naše feny»   Nabídka štěňátek»   Odchovy»   Canisterapie»   Fotogalerie»   Nabídka krytí»   Odkazy»   Kontakt

NABÍDKA ŠTĚŇÁTEK

NOVINKY:


22.6.2024
Všechna štěňátka mají téměř rozhodnuto o svých budoucích majitelích. Věřím, že  najdou u svých páníčků  lásku, jistotu, vlídnost, pohyb a hodně společně strávených chvil.  K majitelům budou  naše osmerčata odcházet začátkem července.

30.5.2024
I poslední pejsek v rezervaci. 

25.5.2024
Troufám si napsat, že mám opět štěstí na budoucí majitele zlaťáčků a čisté svědomí při výběru.
Jen po  vzájemné rozumné dohodě s jedněmi zájemci jsme zrušili rezervaci pejska. 
 
23.5.2024
Probíhají první návštěvy vážných zájemců a konkrétní výběr štěňátka.  Nejdůležitější  a pro mě nejtěžší chvíle - rozhoduje se o osudu zlaťáčků..

19.5.2024
Všechna štěňátka jsou  rezervovaná, v nejbližších dnes nás navštíví vážní zájemci.

7.5.2024
Radostná zpráva!
Dnes mezi půlnocí a pátou hodinou ranní se Izzynce narodilo 8 krásných zdravých štěňátek.  4 fenečky a 4 pejsci.
Všichni včetně Izzynky jsou v pořádku a mají se k světu!!

5.5.2024
Štěňátka čekáme každým dnem.

15.4.2024
Izzynka se začíná kulatit a  zpomalovat, vše jak má být.

2.4.2024
Nejkrásnější novinka:  Izzynce byla potvrzena březnost!  Min. šest budoucích štěňátek!   Předpokládaný termín porodu cca  8.5. 2024

21.3.2024
Zda Izzynka zabřezla budeme vědět po Velikonocích .  Zatím teoreticky -  štěňátka by se měla narodit začátkem května 2024.
Pro velký zájem o štěňátka už nyní přijímáme  nezávazné rezervace. 

6.3. 2024
Naše Izzynka je úspěšně nakryta krásným zlaťákem Coudíkem ( https://www.goldensvet.cz/be-famous-gold-of-falcon-claw/.

 

  
Naše štěňátka odcházejí z domova v 8.týdnu, zdravá, dobře socializovaná, převedena na kvalitní štěněcí stravu. Jsou řádně očkována, odčervena, čipovaná a veterinárně zdravotně zkontrolována. 
Štěňátko je vybaveno k novému majiteli  startovacím  balíčkem.  Součástí prodeje je řádná  smlouva,  mezinárodní očkovací průkaz a průkaz původu. Stálý celoživotní  servis  majitelům je samozřejmostí včetně případného hlídání.
 
Od narození poskytujeme štěňátkům mimořádnou péči. Maximální socializaci, stravu nejvyšší kvality, stálý dozor, důraz na hygienu, veterinární péči a především naši pozornost a lásku.  V období, kdy máme štěňátka, nezanedbáváme ani naše dospělé fenky. Samozřejmé je poskytovat mamince štěňátek   špičkový komfort, aby se mohla v klidu a nejlépe starat o potomky.


Velkou   pozornost věnujeme výběru budoucích majitelů štěňátek. Za osud štěňat neseme zodpovědnost, proto i výběr majitele  je pro nás velice důležitý a zásadní.  Předávání štěňátek novým majitelům jsou snad  ty nejtěžší chvíle každého chovatele.


Naštěstí  téměř všichni majitelé našich štěňat jsou s námi v kontaktu a informují nás o  životě zlatých  retrívrů Z Andělské zahrady. Za to jim patří velké poděkování. 

 

Na fotky našich, už dospělých,  štěňátek se můžete podívat do fotogalerií, které jsou stále aktuálně doplňovány.